קורס מסחר יומי במכללת פסגות

רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על פסגות - קורס מסחר יומי.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מסחר יומי בשוק ההון במכללת פסגות


מקסימום רווח במינימום זמן


שוק ההון מתבסס על יחסי הגומלין הקיימים בין חברות וארגונים הזקוקים למימון כלכלי לבין חברות או אנשים פרטיים שמעוניינים בהשקעת הונם כדי להרוויח. ישנם מוסדות רבים שפועלים במרחב שוק ההון וביניהם חברות עסקיות גדולות וקטנות, ממשלות של מדינות וכן אנשים פרטיים. תהליך קניה ומכירה של ניירות ערך יכול להימשך זמן ממושך או קצר. לפעולות מסחר הנערכות בזמן קצר של עד יום יש יתרונות שונים כמו ריבוי כמות עסקאות, הכנסה יומית קבועה ואפשרות לעבודה מהבית. לכן, אנשי מקצוע רבים בתחום שוק ההון בוחרים במסחר היומי כמקור הפרנסה העיקרי שלהם.


על סחרני היום להיות בעלי ידע מעמיק בשווקים הפיננסיים ולהחזיק במגוון של אסטרטגיות מסחר כדי להצליח בתחומם. סוחרים אלו עוסקים בעיקר במסחר מוסדי וקמעונאי. המסחר המוסדי נעשה במסגרת מוסדות פיננסיים כמו חברות ביטוח, קופות גמל וקרנות נאמנות. המסחר הקמעונאי נעשה באופן עצמאי ובו הסחרן עושה שימוש במשאבים הכלכליים האישיים שלו. מכללת פסגות לשוק ההון, יזמות הנדל"ן והיזמות העסקית מציעה קורס מסחר יומי, המקנה טכניקות מתקדמות למסחר לאנשי מקצוע העוסקים בענף שוק ההון ומעוניינים בכלים לשיפור יכולותיהם.


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הענקת הכלים הדרושים לעוסקים במסחר כדי להתפתח בתחומם ולקדם את הקריירה שלהם. במהלכו, התלמידים נחשפים לשיטות מתקדמות בשוק ההון ובבורסה האמריקאית בפרט. בנוסף, הם לומדים על ההיבטים השונים שבמסחר יומי וכן על המיומנויות הפסיכולוגיות שנדרשות לסוחר כדי להצליח. כמו כן, הם בוחנים מגוון רחב של אסטרטגיות מסחר שיקנו להם יתרון בעבודה בשטח.


מתכונת הלימוד


הקורס הוא בהיקף של כ – 24 שעות לימוד ונמשך כשישה שבועות. הוא כולל שיעורים עיוניים לצד התנסות פרקטית במסחר.


נושאי הלימוד

 

  • תוכנת המסחר TWS
  • תבניות כשל
  • איגרת חוב ממשלתית
  • מסחר מקדים
  • עמדת הסוחר המקצועי
  • הגנה והתקפה
  • סריקות לפני ובמהלך מסחר
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת פסגות לשוק ההון וליזמות מציעה מגוון רחב של הכשרות מקצועיות בתחומים אלה. בין המסלולים המוצעים ניתן למצוא קורס להכשרת סוחרים מקצועיים בשוק המניות ומטבע החוץ; קורס אגרות חוב, המעניק הכשרה תאורטית ומעשית במסחר בשוק אגרות החוב; קורס למסחר בשוק ההון, המתבסס על התנסות פרקטית לצד לימוד עיוני נרחב של שווקים פיננסיים ואסטרטגיות מסחר; וקורס מתקדם למסחר במט"ח וסחורות המהווה קורס המשך לאנשים עם ידע בסיסי שמעוניינים לשפר את יכולות המסחר שלהם.


תנאי קבלה


מסלול זה אינו מותנה בתנאי קבלה, אך מיועד לאנשי מקצוע בעלי ניסיון במסחר שחפצים בהעמקת הידע שלהם.


תעודה


תלמידים המשלימים את הקורס זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת פסגות.


אפשרויות עבודה


הבוגרים יכולים להשתלב בשוק ההון ולסחור בניירות ערך כמו מטבע חוץ, מניות, אגרות חוב, חוזים על סחורות ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת פסגות

כלים שיעזרו לך לבחור