לימודי פסיכומטרי ברועי קריב - המרכז להוראה פרטית

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על רועי קריב - פסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי ברועי קריב - המרכז להוראה פרטית
 
תופרים לך פסיכומטרי
 
הבחינה הפסיכומטרית משמשת ככלי לחיזוי הצלחה בלימודים אקדמיים במוסדות להשכלה גבוהה, והיא אמצעי מהימן למיון המועמדים לחוגים השונים. בחינה זו מאפשרת בעצם לדרג את המועמדים בסולם אחיד – כאשר הרקע של המועמדים או משתנים סובייקטיביים אחרים אינם משפיעים על שיטת הבחינה ואינם מתבטאים בה. לימודים לפסיכומטרי בהדרכת מורים מקצועיים עוזרים למועמדים רבים לשפר את סיכויי הקבלה שלהם לחוגי הלימוד המבוקשים באוניברסיטאות ובמכללות.
 
על רועי קריב - המרכז להוראה פרטית
 
המרכז להוראה פרטית רועי קריב הוא מוסד לימודים המציע קורס הכנה מקצועי, המיועד להביא את הלומדים בו להצלחה מקסימלית בבחינה הפסיכומטרית, בדרך לקבלה ללימודי תואר ראשון באוניברסיטאות ובמכללות השונות. שיטת רועי קריב היא שיטה ייחודית ובלעדית המתמחה ב"תפירת" תיק לימודים אישי לכל תלמיד – על פי צרכיו ובהתאם לרמתו האישית. במרכז רועי קריב מתמקדים במתן יחס אישי ובלמידה במתכונת מצומצמת של "אחד על אחד", או בקבוצות קטנות. כמו כן, ניתן ללמוד במרכז רועי קריב גם בקורסים להכנה לבגרות, למעוניינים בהשלמת בגרויות.
 
יתרונות נוספים
 
שיטת הלימוד של רועי קריב מאופיינת בשעות מדריך רבות, בשיעורים פרטיים או למידה בקבוצות קטנות, על פי רצונו והעדפתו של התלמיד.  בנוסף, מפגשים קצרים וממוקדים מאפשרים לכל תלמיד לשמור על ריכוז במהלך השיעור עצמו, ולהטמיע את החומר גם לאחריו. המרכז שם דגש על ההיכרות האישית עם התלמידים בנוגע לרמת הידע והניסיון האישי שלהם, וכחודש לפני פתיחת הקורס מתקיימת פגישת אפיון, שבמהלכה נבנית תכנית לימוד אישית המלווה את התלמיד לפני הקורס ובמהלכו. הקורסים ברועי קריב נפתחים כשלושה חודשים לפני כל מועד בחינה. כחודש לפני פתיחת הקורס נערכים שיעורים המוקדשים ל"הסרת החלודה" וללימוד אוצר מילים.
 

לסיכום
 
קורס פסיכומטרי במרכז להוראה פרטית רועי קריב, הוא קורס ייחודי ומקצועי המבוסס על שיטת הוראה ייחודית, בהתאמה אישית. בטרם פתיחת הקורס, כל תלמיד עובר פגישת אבחון שעל פיה נבנית תכנית הקורס – בהתאמה מלאה לצרכיו ולרמתו הלימודית. התלמידים בקורס זה נהנים משעות מדריך רבות וממפגשים ממוקדי תוכן, המבטיחים ביחד להוביל את התלמיד להגדלת סיכויי הצלחתו בבחינה הפסיכומטרית. כשכמה שיותר אוניברסיטאות בישראל תיפתחנה שעריהן בפניך, תדע שבחרת נכון.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.