מכללת פסגות

שירות אישי - צור קשר
מכללת פסגות

מכללת פסגות 

 
מכללת פסגות הינה מכללה ללימודי שוק ההון בישראל ומסחר בבורסה, אשר הוקמה בשנת 2005 ומתמקדת בהכשרת משקיעים וסוחרים. המכללה הוקמה על ידי שני מומחים בתחום המסחר הפרקטי בשוק ההון, רועי ראובן ויניב ארביב, מחברי רב המכר "לאן נעלמו 300%" והספר "משולש הכסף", וכותבי טורים באתרים כלכליים מוכרים ומכובדים. מטרת הלימודים במכללה זו היא הכשרה פרקטית, יסודית ומקצועית של סוחרים ומשקיעים בתחום שוק ההון.

המכללה מקיימת באופן שוטף קורסי העשרה לחברות, ארגונים ומוסדות ממשלתיים, ומעניקה שירותים מקצועיים לחברות הפעילות בתחומי שוק ההון. המכללה דוגלת בהקניית ידע מקצועי במסחר בשווקים הפיננסיים ופועלת בלימוד של שיטות מסחר מודרניות וטכניקות מתקדמות. בנוסף להיצע קורסים זה למכללה מגוון קורסים משתנים הפונים למגזר העסקי.

 

היכן לומדים?


סניפי מכללת פסגות ממוקמים בערים הבאות: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע, ראשון לציון, נתניה
 

להלן היצע הקורסים של מכללת פסגות בתחום לימודי הבורסה ושוק ההון:

 

"סודות המסחר"- ניהול תיק השקעות עצמאי

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית רזי הבורסה. המשתתפים מקבלים הכשרה מקצועית בתחום ומוכשרים לעבוד כמשקיעים מקצועיים בשווקים הפיננסיים בארץ ובעולם.
בתום הלימודים בקורס הבוגרים יהיו מסוגלים לנהל תיק השקעות עצמאי באופן מקצועי ביותר.

 

קורס מודלים מתקדמים "מסחר ממונף"

 

קורס זה מהווה המשך ישיר לקורס "סודות המסחר"- ניהול תיק השקעות עצמאי. מטרות הלימודים בקורס זה הן ניתוח תבניות גרפיות מתקדמות והפעלת מודלים בשוק המט"ח ובשוק המניות, הן בארץ והן בעולם. הלימודים בקורס זה מכשירים את הבוגרים לעסוק באופן עצמאי ומקצועי בשווקים הפיננסים.

 

מבוא לשוק ההון

 

קורס זה נחשב כלימודי העשרה למשקיעים מתחילים, משקיעים העושים את דרכם הראשונה בשוק ההון. הלימודים בקורס זה יתמקדו באפיקי ההשקעות השונים, בהכרת הכוחות המרכזיים והשחקנים החשובים במשק. הלימודים מתאימים לקהל המתעניינים הרחב, לא נדרש נסיון או רקע קודם בתחום.

 

אופציות מעו"ף

 

הלימודים בקורס זה משלבים חומר לימוד תיאורטי ביחד עם חומר לימוד מעשי בתחום שוק המעו"ף. קורס זה מתמקד באסטרטגיות מסחר ובהבנת שלושת מצבי שוק: עולה, יורד ומדשדש.

 

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי - לימוד מרחוק

 

קורס זה הינו הקורס העדכני והחדיש ביותר בארץ ללימוד רזי הבורסה. הלימודים בקורס זה מכשירים את המשתתפים כמשקיעים מקצועיים בשווקים הפיננסיים, הן בארץ והן בעולם. במהלך הקורס נבנית תוכנית אישית לכל תלמיד ונלמדות אסטרטגיות מסחר בזמן אמת. התלמידים מוכשרים לניהול תיק השקעות עצמאי באופן מקצועי בהסתמך על הכלים אותם למדו בקורס.

 

אימון אישי

 

קורס אימון אישי  זה הינו קורס במתכונת "אחד על אחד", המועבר על ידי טריידר מקצועי. הלימודים בקורס זה מכשירים סוחרי יום פרטיים המעוניינים לעסוק במסחר לפרנסתם, לשדרג את טכניקות המסחר המוכרות להם ולעבוד כסוחרי יום עצמאיים.

 

ניתוח טכני - פרקטיקה

 

הסטטיסטיקות וההיסטטוריה מוכיחות כי מרבית המשקיעים בבורסה, הפסידו את כספם בסופו של דבר. שיטת הניתוח הטכני הינה שיטה להבנת המגמות השונות. על ידי זיהוי המגמות, הבנת תנועות עתידיות בשוק וזיהוי הזדמנויות לקנייה או מכירה של מניות.

 

ניתן להגיע להצלחה בהשקעות בבורסה. קורס זה מכשיר את משתתפיו בידע חיוני לניהול עצמי של תיק ההשקעות שברשותם.