לחמן - קורס פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לחמן פסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס פסיכומטרי בלחמן


מגיעים לציון המבוקש


הפסיכומטרי הוא כלי מיון למוסדות להשכלה גבוהה, אוניברסיטאות ומכללות. מכיוון שכל מוסד דורש ציון פסיכומטרי שונה לקבלה למסלולים השונים בו, אין ציון מסוים אליו נדרשים כל הנבחנים להגיע, אלא - לכל אחד מהתלמידים יש ציון אחר שנדרש להם לקבלה לחוג המבוקש.


קורסי הכנה לפסיכומטרי ברשת לחמן מאפשרים למשתתפים לרכוש מיומנויות חשובות שיסייעו להם להגיע לציון אותו הם צריכים, בדרך לקבלה לתואר ראשון. שיטות הלימוד בלחמן הן חדשניות ומתקדמות כאשר המטרה היא להכין את התלמידים בצורה הטובה ביותר לכל חלקי הפסיכומטרי - החלק המילולי, החלק הכמותי והחלק באנגלית. מיטב המורים מלמדים במוסד לימודים זה הידוע ביחס האישי והצמוד שהוא מעניק לתלמידיו.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתחילים בהיכרות עם מבנה הבחינה הפסיכומטרית, הם מכירים את סוגי השאלות שמופיעות בפרקים השונים ואת ההיגיון שעומד מאחוריהן. לאחר מכן, הם לומדים על טכניקות למענה יעיל ומהיר על שאלות. הם מעשירים את אוצר המילים באנגלית ובעברית ודנים בדרכים לכתיבת חיבורים. כמו כן, הם דנים בדרכים להתמודדות עם לחץ בעת הבחינה ובשיטות לתכנון אסטרטגיות למידה יעילות.


מתכונת הלימוד


קורס פסיכומטרי ב"לחמן" כולל כ - 25 מפגשים, אשר נערכים במתכונת חד שבועית או דו שבועית, לבחירת התלמידים. הלימוד הוא בכיתות קטנות ואינטימיות וכולל ייעוץ אישי של סגל המדריכים. התלמידים מקבלים ערכת ספרי לימוד וגם גישה למערכת לימוד ממוחשבת דרכה הם יכולים ללמוד ולתרגל בין המפגשים בכיתה. החוברות כוללות את חומרי הלימוד העדכניים וכוללות פתרונות של שאלונים אחרונים.


בלחמן מציעים קורסים שמותאמים לאוכלוסיות שונות:

 

 

  • קורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון: בלחמן סבורים שלתלמידי תיכון ישנו יתרון בלמידה לבחינה הפסיכומטרית בזמן הלמידה לבגרויות, שכן החומר הלימודי מוכר וידוע להם ובנוסף הם בעלי כישורי למידה מפותחים. קורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון בלחמן מותאם לתכנים אותם לומדים המשתתפים לבגרויות ומאפשר לנצל בתבונה את זמן הלמידה כדי להגיע לציונים גבוהים.

 

 

  • קורס פסיכומטרי לחיילים: קורס פסיכומטרי לחיילים מאפשר ללמוד לפסיכומטרי כבר במהלך השירות הצבאי, ומיועד לחיילים בבסיסים פתוחים וסגורים כאחד, בשל מתכונת הקורס הגמישה יחסית.


סגל הוראה


מדריכי הפסיכומטרי בלחמן הם כולם מנוסים בהכנת תלמידים לבחינה הפסיכומטרית. בלחמן יש מורים נפרדים לכל נושא, מורים המתמחים באנגלית, מורים המתמחים בחשיבה כמותית ומורים המתמחים בחשיבה מילולית - זהו כמובן יתרון גדול. הם מספקים ייעוץ והדרכה אישית לתלמידים בקורס, במטרה להביא כל תלמיד למיצוי הפוטנציאל שלו ולהשגת הציון הגבוה ביותר האפשרי.


על מוסד הלימוד


רשת לחמן היא רשת ותיקה ומובילה המתמחה בקורסי ההכנה למבחן הפסיכומטרי. מאות אלפי תלמידים למדו ברשת זו במהלך 3 העשורים האחרונים ורבים מהם הוציאו ציונים גבוהים מאוד במבחן החשוב הזה. ללחמן סניפים ברחבי הארץ, מהקריות בצפון ועד באר שבע בדרום. המרכז מספק גם שירותי ייעוץ אקדמיים להערכת סיכויי הקבלה לחוגים מבוקשים. מוסד לימודים זה מתגאה בכך שהציונים של בוגרי לחמן הם גבוהים משמעותית מהציון הממוצע שמפרסם המרכז הארצי לבחינות והערכה מדי שנה. כמו כן, קיימים בלחמן קורסים להכנה לבגרויות, למעוניינים בהשלמת בגרויות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לחמן - הכנה לבגרות, פסיכומטרי

כלים שיעזרו לך לבחור