קורס פסיכומטרי והכנה לבגרות בבית ספר ירדן

רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי? רוצה שנחזור אליך עם תשובות?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בית ספר ירדן - בגרות ופסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסי הכנה לפסיכומטרי ולבגרות בבית הספר ירדן

 

בית הספר ירדן ממוקם בירושלים ובעל ניסיון רב בהכנת תלמידים למבחן פסיכומטרי ולבחינות הבגרות. בית הספר פועל החל משנת 1988 ומפתח כל העת שיטות לימוד ייחודיות המועברות על ידי צוות מורים מיומן ומקצועי. בית הספר מציע קורס פסיכומטרי וקורסי הכנה לבגרות המאפשרים לכל תלמיד למצות את הפוטנציאל הגלום בו ולהצליח בבחינה.

 

קורס הכנה לפסיכומטרי בבית ספר ירדן

 

קורס הפסיכומטרי מועבר בכיתות לימוד קטנות, המאפשרות לכל תלמיד לקבל יחס אישי מן המדריך ולפתור בעיות שעולות באותו הרגע. הקורס מורכב משיעורים פרונטאליים, תרגולים אישיים רבים ועזרה אישית הניתנת לכל תלמיד בהתאם לצרכיו. בתחילת הקורס ניתן להצטרף למכינת ידע במתמטיקה המאפשרת לתלמידים לרענן את הידע האישי שלהם במתמטיקה ולצבור יתרון לקראת הלימוד בקורס.

 

במהלך הקורס מתקיימים תרגולים רבים המבססים את החומר הנלמד. לקראת סיום הקורס ובסמוך למועד הבחינה מתקיימים מרתונים מרוכזים במהלכם התלמידים מתנסים ומתרגלים בחינות פסיכומטריות תחת לחץ זמן ומשפרים את הביצועים שלהם. יש לציין כי הסימולציות כוללת שאלות שהופיעו בבחינות הפסיכומטריות האחרונות. כמו כן, במהלך הקורס מתקיימות סדנאות תגבורים המועברות כשלוש פעמים בכל שבוע, דבר המאפשר לתלמידים להישאר בקצב הלימוד ולהגיע מוכנים לבחינה הפסיכומטרית. 

 קורס הפסיכומטרי כולל שיטות הוראה ייחודיות ומכיר לתלמידים דרכי פתרון וטריקים לפתרון מהיר של שאלות קלות ומסובכות כאחד.

 

מועדון 700+

 

תלמידים אשר מעוניינים לקבל ציון 700 ומעלה מצטרפים למועדון 700+ בו הם נחשפים לדרכי פתרון קצרות ומהירות ובוחנים את השאלות מכיוונים שונים, כדי להבין את ההיגיון שעומד מאחורי השאלות בפרקי הבחינה. תלמידים שהצטרפו למועדון ואינם מרוצים מהציון שקיבלו בבחינה יוכלו להצטרף לקורס פסיכומטרי חוזר ללא כל תשלום נוסף.

 

תלמידים המחזיקים בכרטיס ירושלמי יקבלו 50% הנחה בתשלום לקורס הפסיכומטרי. כמו כן, חיילים או חיילים משוחררים זכאים אף הם להנחה והם יכולים להשתמש במענק הפיקדון לצורך התשלום לקורס.

 

קורס הכנה לבגרות בבית ספר ירדן

 

בבית הספר מציעים קורסי בגרות, הכוללים בין היתר הכנה ל - 4  או 5 יחידות בבגרות באנגלית ובמתמטיקה. המשתתפים יכולים ליהנות משיעורי תגבור ללא עלות, המתווספים למפגשים הכיתתיים הרגילים. לקראת פתיחת הקורס, הנרשמים זוכים גם למכינות ריענון באנגלית ובמתמטיקה, שתפקידן להביא את כל התלמידים לרמה התחלתית שווה. מרתונים בהם פותרים שאלות ותרגילים מבגרויות קודמות, נערכים לפני כל מבחן.

 

ככלל, קורס ההכנה לבגרות בירדן מאושר לשם שימוש בפיקדון הצבאי לצורך תשלום שכר הלימוד. בירדן מקיימים גם מסלול מיוחד להשלמת בגרויות עבור הציבור החרדי, שבו מתקיימת הפרדה מלאה בין תלמידות לתלמידים ותכני הקורס מותאמים לאורח החיים של סטודנטים שומרי מצוות. מדריכי הקורס הם תמיד גברים. חרדים המשתתפים במסלול המיוחד יכולים לקבל מלגה של עד 100% משכר הלימוד, ואף ליהנות ממלגת מחייה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.