היי קיו לבגרות

שירות אישי - צור קשר
היי קיו לבגרות

High Q בגרות - קורסי הכנה לבגרויות

 

מדוע ממוצע בגרות גבוה הוא כה חשוב?

 

כל אדם הרוצה ללמוד באוניברסיטה או במכללה יודע כי הוא חייב להוציא ממוצע בגרות כמה שיותר גבוה, במיוחד אם הוא רוצה ללמוד בחוגים מבוקשים כמו משפטים, רפואה, מחשבים וכו’. אין זה פשוט כלל וכלל להוציא ממוצע בגרות גבוה (המתקרב לממוצע 10 הנדרש בתחומים הללו) ולכן רבים נרשמים לקורסי הכנה לקראת הבגרות בבתי הספר השונים ברחבי הארץ.

 

אם לא השקעתם מספיק בשנות הלימודים בתיכון ולא הוצאתם ציונים המשקפים את היכולת האמיתית שלכם, קורסי הכנה לבגרויות עשויים להקל עליכם מאוד לגשת פעם נוספת לבחינות ולשפר את נקודת הפתיחה שלכם. לרוב, מדובר בהשקעה כדאית - ככל שציוני הבגרות שלכם יהיו טובים יותר, כך יפתחו בפניכם יותר דלתות בבואכם לרכוש השכלה גבוהה. בבתי הספר של רשת High Q תוכלו למצוא מגוון של קורסי הכנה לבגרות וגם מסלולי לימוד לקראת הפסיכומטרי

 

בשלוחות הייקיו הבאות מתקיימים כל מקצועות הלימוד לבגרות - תל אביב, ירושלים, קריון, כפר סבא (צומת), באר שבע, ראשון לציון ופתח תקווה - ללא פיזיקה.

 

בסניפים הבאים מתקיימים מקצועות חלקיים - מומלץ לפנות למוסד הלימוד לקבלת פרטים מלאים - רחובות, חיפה, עפולה, אשדוד, קריית אונו, חדרה ומודיעין.

 

כמה מילים על רשת High Q

 

רשת High Q נחשבת כיום לאחת מהרשתות המובילות והאיכותיות בישראל בכל הקשור להכנה לבחינות הבגרות והבחינה הפסיכומטרית. הספרים הצהובים (ספרי ההכנה) של High Q הפכו לשם דבר וכל מי שעשה קורס במוסד לימודים זה מכיר אותם. 

 

מתכונת הלימוד

 

בבתי הספר של High Q תוכלו למצוא בין היתר קורסי הכנה במקצועות הבאים:

 


קורסי הכנה לבגרות ב - HIGH Q מתפרשים על פני פרק זמן של כ - 300 שעות לימוד, בהתאם למקצוע המבוקש. הקורסים, שאורכם הוא בדרך כלל כ - 4 חודשים, נערכים פעמיים בשנה, בקיץ ובחורף, לפי מועדי הבגרויות שקובע משרד החינוך. בקורסים ברמת 4 או 5 יחידות לימוד, מתקיימים שני מפגשים בשבוע ברוב המקרים.

 

התלמידים לומדים בקבוצות קטנות וזוכים ליחס אישי. קורסי הבגרות של הרשת מתקיימים גם בבוקר וגם בשעות אחר הצהריים והערב והם פרוסים בכל רחבי המדינה.

 

חבילות מכינה


המעוניינים להתקבל ללימודי רפואה או ללימודי הנדסה יכולים ללמוד בחבילות מכינה ייעודית. בהייקיו מציעים למועמדים להנדסה ללמוד בחבילה שכוללת קורס פסיכומטרי אדפטיבי וכן הכנה לבגרות במתמטיקה ובבגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד. המעוניינים להתקבל ללימודי רפואה יכולים ללמוד בתכנית הכוללת פסיכומטרי אפדטיבי והכנה ל - 5 יחידות בבגרות במתמטיקה. בתכניות המכינה מתקיים תרגול אישי רב נוסף על התרגול במסלולים הרגילים.
 

מה לומדים בקורס


קורס הכנה לבגרות בהיי קיו מספק הכנה מקיפה לקראת הבגרות. המסלולים כוללים מפגשים פרונטליים בכיתה, במהלכם מעבירים המרצים המנוסים את החומר בשיטות בהירות ויעילות. כמו כן, התלמידים ממשיכים לתרגל את נושאי השיעורים דרך מערכות מקוונות, משחקים וסימולציות. המדריכים מסייעים למשתתפים לפתח אסטרטגיות למידה יעילות ומנחים אותם כיצד להתמודד עם לחץ בבחינות.

 

 

מדוע כדאי ללמוד לבגרות ב - High Q?

 

היתרונות של רשת High Q הם רבים ומגוונים וכללים בין היתר מורים מקצועיים ואיכותיים, פרישה ארצית רחבה, שיטות לימוד מתקדמות ואתר אינטרנט מקיף, העומד לרשות המשתתפים לכל אורך הקורס. הכיתות הן קטנות, תחומי הלימוד הם רבים והחשוב ביותר הוא התוצאות בשטח - תלמידי High Q הצליחו לאורך השנים לשפר במידה ניכרת את ציוני הבגרות. הרשת אף מבטיחה החזר כספי מסוים לתלמידים שלא שיפרו הצליחו לשפר הציון שלהם לאחר סיום הקורס.