לימודי ערב - תואר ראשון

רצית ללמוד תוך כדי עבודה במשרה מלאה? ללמוד בשעות הערב? כאן ניתן למצוא מסלולים לתואר ראשון ולתואר הנדסאי בשעות הערב. יש לך שאלה?

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף.

המידע באתר הועיל ל89% מהגולשים.
 
רוצה פרטים על
לימודי ערב?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי ערב - תואר ראשון בערב

 

מרבית מסלולי הלימוד לתואר ראשון מתקיימים בשעות היום. במקביל, מוצעים מסלולים רבים ללימודי ערב, שמתאימים במיוחד לאנשים עובדים. מסלולים אלה מתאפיינים בגמישות מבחינת שעות וימי הלימוד וכך מתאימים למי שברצונם לשלב בין לימודים ועבודה.

 

תואר ראשון יכול להוות מקפצה לקידום הקריירה עבור עובדים בענפים מרכזיים במשק. שוק העבודה הישראלי חווה מגמת אקדמיזציה בשנים האחרונות ובארגונים גדולים דורשים היום לפחות תואר ראשון כדי להתקבל למשרות מבוקשות או להתקדם לתפקידים בכירים יותר. מסלולי לימודי הערב יכולים להתאים לאותם עובדים ולאפשר להם לפתח כלים וידע חשובים במסלול המותאם לצורכיהם וללוח הזמנים העמוס שלהם.

 

  

באפשרותכם לקרוא על מסלולי ערב בחלוקה לפי אזורים בארץ:

 

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי תואר ראשון במסגרת לימודי ערב מתקיימים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים ולעיתים גם בימי שישי. מתכונת לימודים זו מאפשרת גמישות רבה ויכולת להשתלב בלימודים אקדמיים במקביל לקיום הקריירה. השגת התואר בסיום המסלול יסייע לבוגרים להגשים את יעדיהם, לשפר את תנאי ההעסקה והשכר, להגדיל את סיכויי הקידום, לבצע הסבה מקצועית ולהשתלב בתחום מקצועי אחר.

 

תכניות הלימוד הללו אינן נבדלות מן התכניות הנלמדות בשעות היום, מלבד במתכונת הלימוד - אורך הלימודים הוא לרוב ממושך יותר בהשוואה למסלולי היום. כך, ייתכן שתקופת הלימודים תתארך בסמסטר אחד או בשני סמסטרים. בחלק מן המקרים מתקיימים הסמסטרים הנוספים בחודשי הקיץ, מתוך מטרה לקצר את משך התואר כך שיהיה דומה לזה של לימודי הבוקר

 

 

קהל היעד

 

הלימודים במתכונת זו מיועדים בין היתר לאנשים העובדים במשרה מלאה וכן לאוכלוסיות נוספות שלא יכולות ללמוד מסיבות שונות במהלך היום כמו חיילים, אמהות ותלמידי תיכון.

 

לימודי ערב משפטים

 

בישראל ניתן ללמוד כיום משפטים באוניברסיטאות רבות וגם בלא מעט מכללות, כאשר ברובן המכריע יש אפשרות ללמוד גם במסגרת של לימודי ערב.

 

ההבדל היחיד היא ריכוז הלימודים בשעות הנוחות לאנשים עובדים, בדרך כלל בשעות אחר הצהריים ובימי שישי. הלימודים אינם שונים מלימודי היום ומקנים לסטודנטים ידע תיאורטי ומעשי אודות חקיקה ופסיקה, מושגים מעולם המשפט, שיטות משפטיות שונות ועוד. קראו בהרחבה על תואר במשפטים לימודי ערב

 

מדעי המחשב - לימודי ערב

 

לימודים בתחום מדעי המחשב הם מבוקשים מאוד בישראל. הם פותחים בפני הבוגרים אפשרויות עבודה רבות בעולם ההייטק, בחברות סטראט אפ ועוד.

 

לימודי מדעי המחשב מתקיימים גם בשעות אחר הצהריים והערב בכדי לאפשר גם לאנשים העובדים לרכוש השכלה בתחום. הלימודים מתאפשרים במספר התמחויות בתחום החומרה, התוכנה, התקשורת והמידע. . קראו בהרחבה על לימודי ערב מדעי המחשב

 

לימודי ערב - תואר במנהל עסקים

 

סטודנטים רבים השואפים לבנות לעצמם קריירה בעולם העיסקי אך אינם יכולים מטעמים שונים ללמוד במהלך שעות היום, יכולים להירשם ללימודי ערב במנהל עסקים במכללות השונות ברחבי הארץ.

 

לימודי מנהל עסקים נמשכים בדרך כלל כשלוש שנים (6 סמסטרים), אך במסגרת של לימודי ערב הם יכולים להמשך זמן רב יותר. בין התחומים הנלמדים במסלולים השונים - כלכלה, מתמטיקה, סטטיסטיקה, התנהגות ארגונית, חשבונאות, שיווק ועוד. קראו בהרחבה על מנהל עסקים לימודי ערב
 

תואר בפסיכולוגיה - לימודי ערב

 

מקצוע הפסיכולוגיה הפך בעשור האחרון לאחד מהמקצועות היוקרתיים ביותר בעולם האקדמי. מסלול הלימודים הוא ארוך ומי שמעוניין לעסוק בתחום כפסיכולוג קליני נדרש להשלים לימודים לתואר שני ותקופת התמחות.

 

ברוב האוניברסיטאות והמכללות מתקיימים הלימודים בתחום הפסיכולוגיה בשעות הבוקר (לימודי יום), אך ישנם גם כמה מכללות שפתחו מסלולי ערב עבור אנשים עובדים. קראו בהרחבה על פסיכולוגיה לימודי ערב

 

קורס פסיכומטרי בערב

 

החשיבות של המבחן הפסיכומטרי ידועה לכולנו. זהו מבחן שלמעשה קובע במידה רבה את עתידנו האקדמי מכיוון שכמעט בכל אוניברסיטה או מכללה, על מנת להירשם ללימודים (ובמיוחד לחוגים המבוקשים), יש צורך בהצגת הציון הפסיכומטרי.

 

קורס ההכנה לבחינת הפסיכומטרי מתקיים בשעות הבוקר והצהריים, אך הרוב המכריע של הקורסים מתקיים בשעות אחר הצהריים והערב. קראו בהרחבה על קורס פסיכומטרי בערב

 

לימודי ערב מדעי ההתנהגות 

 

הלימודים במדעי ההתנהגות כוללים תחומי לימוד רבים ומרתקים מעולם הפסיכולוגיה, הסוציולוגיה, האנתרופולוגיה, הניהול, התקשורת ועוד.

 

מוסדות הלימוד מציעים גם לימודי ערב בתחום מדעי ההתנהגות, המיועד לאנשים העובדים במשרות מלאות כמו גם לחיילים, לאמהות ולתלמידי תיכון . על לימודי ערב מדעי ההתנהגות

 

תואר בכלכלה - לימודי ערב

 

תואר בכלכלה הוא מבוקש מאוד מכיוון שבחברות רבות ובארגונים רבים מועסקים כלכלנים אשר מתווים את המדיניות הכלכלית של החברה או הארגון. גם במגזר הציבורי יש צורך בכלכלנים, במיוחד במשרד האוצר.

 

לימודי ערב בתחום הכלכלה מיועדים בראש ובראשונה לאנשים המתעניינים בתחום זה ואף רוצים לעסוק בו, אך אינם יכולים ללמוד במהלך היום. קראו בהרחבה על לימודי ערב כלכלה.

 

לימודי הנדסה בערב

 

לימודי הנדסה אפשריים בתחומים רבים ובהם: הנדסת בניין, אלקטרוניקה, מחשבים, מזון, כימיה, מכונות ותעשייה וניהול.

 

מוסדות הלימוד מציעים מסלולי לימוד בהנדסה במתכונת ערב מסלולים אלה נערכים לרוב בשעות אחר הצהריים והערב ו זהים בתכנים שלהם למסלולי היום. קראו בהרחבה על לימודי הנדסה ערב.

 

לימודי ערב בחשבונאות

 

רואי חשבון הם בין אנשי המקצוע המשפיעים ביותר על החברה והכלכלה בישראל. בכל חברה, ארגון, משרד ממשלתי או עמותה יש רואי חשבון, אשר יש להם תפקיד חשוב מאוד בשמירה על האיזון הכלכלי והחשבונאי של הארגון.

 

רבים מהסטודנטים מעדיפים ללמוד במסגרת של לימודי ערב על מנת שיכולו לשלב עבודה ולימודים כבר במהלך התואר הראשון. קראו בהרחבה על לימודי ערב חשבונאות.

 

תיירות - לימודי ערב

 

מסלולי הערב השונים מתאימים מאוד לאוכלוסיות שאין באפשרותם ללמוד בשעות היום והם יכולים ליהנות מכל הקורסים המרתקים הנלמדים גם במסלולי היום. קראו בהרחבה על לימודי ערב תיירות

 

תואר בתקשורת - לימודי ערב

 

אין כל ספק שתחום התקשורת התפתח מאוד בשנים האחרונות וזאת מסיבות רבות ומגוונות. האינטרנט נכנס לחיינו בסערה ושינה את עולם התקשורת, שכלולים טכנולוגיים נוספים שינו את התמונה ומעמד העיתונות המודפסת נמצא בירידה מזה שנים. כל אלה הביאו עמם לגל חדש של צעירים המעוניינים להשתלב בתחום המרתק הזה.

 

המסלול של לימודי תקשורת בערב כולל את מרבית הקורסים של לימודי היום ועם סיום הלימודים מקבלים הבוגרים והבוגרות תואר ראשון בתקשורת לכל דבר. קראו בהרחבה על לימודי ערב תקשורת

 

היכן לומדים?

 

 • האוניברסיטה הפתוחה (מרכזי לימוד בפריסה ארצית): הלימודים מתקיימים במתכונת גמישה המותאמת לאנשים עובדים, הסטודנטים יכולים לבחור את שעות הלימוד והיקף הקורסים. הלימודים מתבססים על שילוב מפגשים פרונטליים במרכזי הלימוד יחד עם למידה מרחוק.

 

 • אוניברסיטת אריאל בשומרון: באוניברסיטה ניתן למצוא מסלולים מסוימים המתאימים גם לאנשים עובדים, כגון לימודים רב תחומיים.

 

 • הקריה האקדמית אונו (קמפוסים בקריית אונו, ירושלים, חיפה): בקריה האקדמית אונו נערכים מסלולי לימוד המותאמים לאנשים עובדים, בהם בחוגים מנהל עסקים, משפטים, חינוך וחברה ועוד.

 

 • המכללה האקדמית אחוה (סמוך לגדרה - דרום): במכללה מתקיים מסלול לאנשים עובדים במסגרת לימודים רב תחומיים במדעי הרוח והחברה. הלימודים כוללים מגוון חטיבות כגון סביבה וקיימות, חינוך, ספרות עברית, סוציולוגיה, משאבי אנוש, פסיכולוגיה ועוד.

 

 • המכללה האקדמית כנרת (עמק הירדן - צפון): התכנית ללימודי הנדסת איכות ואמינות בתעשיית האלקטרוניקה נערכת במסלול נוח לאנשים עובדים. כמו כן, מוצעות תכניות לאנשים עובדים גם במסגרת לימודי משאבי אנוש ולימודים רב תחומיים.

 

 • המכללה האקדמית ספיר (שער הנגב - דרום): במכללה האקדמית ספיר מוצעים מסלולים לאנשים עובדים בחוגים שונים כגון משפטים, מינהל ומדיניות ציבורית, לוגיסטיקה ולימודים רב תחומיים.

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): במסלול האקדמי מאפשרים לסטודנטים לשלב לימודים ועבודה בחוגים שונים כגון מנהל עסקים, משפטים, כלכלה וניהול ומדעי המחשב.

 

 • המכללה האקדמית הדסה (ירושלים): חלק ממסלולי הלימוד במכללה מתאימים לאנשים עובדים ובהם כלכלה וחשבונאות, תואר בניהול, לימודי ניהול מערכות בריאות.

 

 • המכללה האקדמית נתניה: במכללה האקדמית נתניה ניתן ללמוד במסלולים לאנשים עובדים בחוגים משפטים, ניהול מערכות בריאות, ניהול מערכות מידע, מנהל עסקים ועוד.

 

 • המרכז האקדמי פרס (רחובות): החוגים שבהם ניתן ללמוד גם במסלול אחר הצהריים כוללים משאבי אנוש, מנהל מערכות בריאות, משפטים ומדעי ההתנהגות.

 

 • המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט (הוד השרון): בחוגים מינהל ממשל ומשפט ומנהל מערכות בריאות ניתן ללמוד גם בשעות הערב. מתקיימים גם לימודים היברידיים בשילוב למידה מרחוק.
   
 • הנדסאים תל אביב: בהנדסאים תל אביב מתקיימים לימודי הנדסאים במסלולים מגוונים במסלול משולב בוקר + ערב, בהם הנדסאי בנין, אדריכלות, תעשייה וניהול, תוכנה ומכינה טכנולוגית.

 

 

עזרנו לך? דרג אותנו:

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי ערב?

רוצה לדעת יותר על לימודי ערב?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מחשבון תנאי קבלה תתקבל או לא?

לחיצה על חשב תוצאות
תציג בפניך מוסדות שעשויים להתאים

חוות דעת של סטודנטים:
לימודי ערב
(114) 4.0
דניאל

דניאל

09/05/2024
5/ 5

מכללת אפקה

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לפי דעתי ישנה צפיפות של סטודנטים ומעט כיתות, אבל זה מראה על המקצועיות של המכללה והמרצים בה

על הקמפוס

לפי דעתי ישנה צפיפות של סטודנטים ומעט כיתות, אבל זה מראה על המקצועיות של המכללה והמרצים בה. רווחת ה קרא עוד...

טיפים

להשקיע בלימודים ולאהוב את מה שלומדים!!! לא ללמוד לתואר רק כי המשכורת גבוהה במקומות העבודה לאחר סיום קרא עוד...

אבישלום

אבישלום

05/02/2024
5/ 5

אורט רחובות

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

יחס טוב נותנים שירות עונים ועוזרים בלב שלם

על הקמפוס

קמפוס אורט רחובות מקום טוב אנשים טובים

טיפים

לא לוותר גם אם קשה, כי אם תוותר עכשיו אז כל החיים תוותר כשקשה

אןריאן

אןריאן

06/08/2023
5/ 5

הקריה האקדמית אונו

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שיעורי זום בלייב זה מאוד קשה במיוחד בכיתה של 210 תלמידים

על הקמפוס

אני מאוד שמחה שבחרתי ללמוד בקריה האקדמית אונו, הקמפוס מאוד עוזר ותומך, ומלווה את התלמידים בצורה הטוב קרא עוד...

טיפים

לחסוך כסף ללימודים, וללמוד הרבה, ואם יש במוסד הלימודים שיעורים מוקלטים אז לעבור על השיעורים אפילו פע קרא עוד...

שאלות הגולשים בנושא
הסבה לתעודת הוראה - לימודי ערב
לימודי ערב באוניברסיטה הפתוחה
לימודי ערב בתקשורת בשילוב משרה מלאה
הסבה לעיצוב פנים, מסלול ערב
לימודי נדלן בחיפה לתואר ראשון בשעות הערב
השלמה מהנדסאי בשנקר לאדריכל במסלול ערב
לימודי ערב בעיצוב פנים